Červen 2009

Lavina hovadin, apokalypsa blogu

30. června 2009 v 15:13 | Tashiah S'uttiafarat
Není nic nového, že na blog.cz přebývá čím dál víc článků celkem o ničem. Proto taky, když se někdo přizná, že má "blogísek", je u lidí většinou za vola.
Projela jsem pár stránek seznamu nových článků na blogu, a ke svému zděšení jsem napočítala:

17 kusovek
5 bleskovek
16 článků týkajících se HSM
3 shooty
14 "colourfullek"

Bylo to pár stránek, každá zamořená těmihle nesmysly. Koho to zajímá? Kdo to čte? A k čemu to je? K čemu jsou "kusovky"? Kdo to vymyslel? Proč se to rozšířilo? ???


5. díl

28. června 2009 v 14:06 →Deus ex Machina (HP | 5 díllů | dokončená)
"Jestli ty nejsi idiot, Lucie," prohlásil mozkomor energicky. Lucius zamrkal. Ten hlas přece znal. "P... Pane?" "To koukáš, co?" opáčil Voldemort a v jeho hlase byla slyšet špatně potlačovaná pýcha. "Jak... Jak jste...?" koktal Lucius, pociťuje údiv a zároveň také... Radost? Možná. Spíše jistý triumf. "Moc se ptáš, Lucie, teď není čas. Povím ti to jindy."
Pán zla se odmlčel, a když se z Luciovy strany nedočkal reakce, pokračoval: "Víš, že bych tě tu nechal zešílet, konečně za tu svou hloupost a nešikovnost bysis to zasloužil ze všeho nejvíc." Lucius polkl. "Ale, víš, teď se mi hodíš." Lucius mlčel.
Po chvíli ticha podal Voldemort Luciovi hůlku. "Žádné hlouposti," utrousil Pán zla, "teď půjdeme ven. Není nutné hned dělat zbytečný humbuk a působit rozruch." S těmito slovy se otočil, bez potíží odklopil mříž a následován Luciem se vydal ven.
Azkaban bylo cosi jako složité kamenné bludiště plné mozkomorů. Ti se těm dvěma však vyhýbali. Lucia velice zajímalo, jak to jeho pán dokázal, dospěl ale k závěru, že mlčeti zlato, a bude tedy moudřejší držet jazyk za zuby. Kráčel za Voldemortem, který proplouval ozónem a zdálo se, že přesně ví, kudy kam. Lucius k němu, jako už nespočetněkrát, pocítil nesmírný obdiv. Pán zla jej přitahoval po všech stránkách. V jeho přítomnosti zapomněl na Severuse, na nějž myslel ty tři dny téměř neustále.
***

Ready... Set... Go!

27. června 2009 v 20:29 Z mé osobní historie
Ahoj přátelé.
Někteří z vás (asi většina) mě už zná. Jsem tu proto, že můj bývalý web (převážně také se slashovou tématikouú nalezli lidé, jimž měl zůstat skryt.
Nemám ještě ani vymyšlený nový nick. No hrůza. Tak já zas mizím.

Neopren (frerard)

27. června 2009 v 20:15 →fan fiction (jednodílné)
"Kluci, tak poďte už, ať to stihnem!" volal Bob na ostatní, stoje ve dveřích šatny. Měl se natáčet k nový klip k novému singlu. Trvalo dlouho, než se našel nějaký schopný režisér ochotný stvořit originální klip - zájemců bylo mnoho, ale nikdo nebyl všem klukům dost dobrý. A i poté, co se přihlásil jakš takš ucházející kreativec, měl Mikey, ostatně jako obvykle, spoustu výhrad (podle Geeho slov měl 'keců jak opice chcaní'). Už ale nebyl čas shánět někoho jiného, a tak se Mikey, ač nerad, musel podřídit názoru většiny.

Mikova sádra (Green Day)

27. června 2009 v 20:14 →fan fiction (jednodílné)
"Tré! Nech toho! To snad není možný!" vztekal se Billie Joe, snaže se uniknout svému kolegovi, jenž právě propadl jednomu ze svých záchvatů šílenství. Poslední dobou se mu to stávalo čím dál častěji. Teď momentálně se rozhodl vyskočit Billiemu na záda a také tam co nejdéle setrvat. Zatím se mu to nevedlo, nicméně se mu již podařilo zatlačit svou oběť do kouta, kde ji nyní velmi vytrvale okupoval. Billie vrhl zoufalý pohled na Mika, jenž je již delší dobu nečinně pozoroval, čmáraje si postavy z Happy tree friends na svou sádru na noze, jíž se pyšnil od té doby, co k němu Tré v motorkářské helmě přiskočil do vany. "American Idiot," konstatoval, stínuje Loompymu paroh. Billiemu tím nijak zvlášť nepomohl.

Bodláčí (twincest)

27. června 2009 v 20:13 →fan fiction (jednodílné)
Bill, nechápaje naprosto co se s bratrem děje, pokusil se mu znova do vlasů zaplésti větvičku bodláčí. Tom, nervózně se vrtě, praštil jej přes ruku a květenu odhodil, snaže se soustředit na francouzštinu, již mu Bill odmítal půjčiti k opsání. Na hloupé žerty neměl náladu.
Bill se na něj zamračil, a vztav z lavičky, došel si pro blodlíčí ležící na zemi, kam jej Tom tak necitlivě poslal. Tento zavrtěl hlavou a sklopiv oči, dále si čmáral sprosťárny do sešitu.
Jeho bratr, nudě se čím dál více, strčil si větvičku za ucho. Usednuv pak zpět na lavičku, hleděl bratru svému se zaujetím přes rameno. Tento moc kresliti neuměl, ale idea byla mu vším, a tu vpodstatě vystihl. Dva hůlkoví panáčci ve velmi nepřirozené poloze uprostřed stránky, nápis "SEME" se šipkou přes horní půli, nápis "UKE" podobně podaný pak v půli dolní. Dosti výmluvné i bez stínování a podobných hovadinek, jimž Tom nikdy eholdoval. Panáček, nazvaný Uke, mající střapatý účes větší, než jeho hubené sirkové tělíčko, nápadně se podobal Billovi, zatímco Seme s dredy a velkou placatou kšiltovkou spíše připomínal Toma.
Bill, prohlížeje si toto bratrovo veledílo, zvrhle se usmál a vyňav si větvičku zpoza ucha, pohladil jí Toma po tváři.

4. díl

27. června 2009 v 20:09 →Deus ex Machina (HP | 5 díllů | dokončená)
Venku už na ně čekala plechovka od Redbulla. Ten jim sice neměl dát křídla, nicméně účinek byl velmi podobný. Přenašedlo. A kam? Na Ministerstvo? Lucius pochyboval, že se někdo bude obtěžovat s disciplinárním řízením - byl už na něj dávno vydán zatykač. Tohle přenašedlo mělo zcela jiný cíl, tím si byl Lucius jist. Azkaban.

3. díl

27. června 2009 v 20:09 →Deus ex Machina (HP | 5 díllů | dokončená)
Teď už se ho strach zase držel jako klíště a jeho mrtvolný dech Lucia dusil. Dlouhé studené prsty mu ochmatávaly obličej. "Vidíš, Lucie, už tě mají, já ti to říkal, a ty ses mi pokoušel odporovat, viď? No jo, tvůj starý kamarád Severus... Co kamarád? Přítel! Milenec! A ten tě teď zradil, Lucie, co na to říkáš? A divíš se vůbec? Co? Ale neboj, nejsi sám, to ne, a ani nikdy nebudeš - jsem tu přece já! A vedu s sebou slečnu Úzkost, budeme tvojí společností, jenom tvojí, slyšíš? Ano? A není to skvělé? Jen my tři! Ach ano, a mozkomorové, samozřejmě. Nevím jak ty, ale já se na ně těším, a moc! A co ty? Copak? Cože? Ty se snad bojíš! No jo vlastně, proto jsem přece tady..."


1. díl

27. června 2009 v 20:04 →Deus ex Machina (HP | 5 díllů | dokončená)
Tak jsem tomu taky propadla :D Pottermanie vládne světěm... :D Pár je překvápko xP

Duha

27. června 2009 v 20:03 Povídky: jednodílové
Na motivy: Černá sanitka: Lapená stopařka (Petr Janeček)
Je to trochu... No, rozsáhlejší a homosexuálnější ^^

Dobývat se do koupelny...

27. června 2009 v 20:03 Povídky: jednodílové
...není to nejlepší, co vás může v životě napadnout.