Červenec 2009

Smrt se houpe na vlnách

31. července 2009 v 23:14 | Tashiah S'uttiafarat |  →Smrt má jméno
William se procházel po přístavu v Sozopolu před místním Yacht Clubem a rozhlížel se kolem. Poslal ho sem přítel, že tu jeden člověk prodává jachtu, a to celkem výhodně, a Will se, poté, co mu dotyčný přítel poslal fotografie dotyčné jachty, rozhodl, že ji musí mít.
Vydal se tedy až sem, pro jednu jedinou jachtu, ubytoval se tu, objednal si frappé a to všechno... Aby tu teď bloudil a jachtu svých snů nikde neviděl. Ptal se už několika lidí, zejména servírek a číšníků, kteří byli cvičení na komunikaci s turisty, keří chtěli vědět většinou spíše o památkách a jiných typicky turistických záležitostech, takže se nedozvěděl nic. Tázal se i dvou nebo tří námořníků, ale ti měli dost práce s vlastními loděmi a nějaká jachta na prodej, i když luxusní, šla mimo ně.
Vrátil se ke svému stolku a objednal si další frappé. Co teď? Bude se muset podívat po celém Sozopolském pobřeží. Měl na majitele jachty telefon, jenže tento jej nikdy nebral a elektronická pošta přinášela stejný výsledek, takže Will po nějaké době zanechal snah se s ním spojit. Jistě, mohl to být podvod... Ale proč? To přece není až taková výhra, přilákat sem bohatého Francouze (s otcem z Walesu, budiž), nebo ano? Prostě tu ta jachta někde musí být, tak černobílá, lesklá a krásná jako na fotkách. Jmenovala se Emily.
Když Will dopil, zaplatil a rozloučil se s vysokou opálenou servírkou s velmi špatnou angličtinou a odešel do svého hotelu. To hrozné horko. Byl teprve začátek června, jak to tady musí vypadat v srpnu? Svlékl se a odešel do sprchy, kde na sebe nechal téct vlažnou vodu. Chvíli si zdřímne a k večeru oblédne přístavy ve Starém Sozopolu, nazítří ráno si přivstane a obejde Nový Sozopol. Když nic nenajde, odjede odpoledne taxíkem do Burgasu a odsud se snad najde nějaký linkový let do Paříže. Když ne, sehnat ubytování poblíž letiště by neměl být problém.
Zastavil vodu, ani se neobtěžoval použít ručník a lehl si do postele. Cítil se skvěle osvěžený, ale také celkem unavený. Chvilka siesty jistě přijde k dobru.

Smrt je rychlejší

28. července 2009 v 11:49 | Tashiah S'uttiafarat |  →Smrt má jméno
Brandon, zazobaný snobský synáček dvou zazobaných snobských rodičů, se vydal do garáže. Konečně se odhodlal vytáhnout svou novou Audi a jejím leskem oslnit pár kolemjdoucích a kolemjedoucích lidí.
Vešel z chodby do garáže a rozsvítil. Mezi dvěma služebními a jedním otcovým vozem se jeho autíčko nádherně vyjímalo. Elegantní perleťový čumák dostával Brandona do kolen, a k tomu interiér v černé kůži způsoboval, že svému novému vozítku zcela propadl. Bylo jím Audi R8 5.2 RSI. Nemohl si pomoct, bylo to to nejkrásnější auto ze všech.
Vydal se ke své lásce a opatrně, jako by se bál, aby neprasklo jako snová bublina, pohladil jeho stříbrolesklé dveře a ocitl se v sedmém nebi. Chvěl se vzrušením, když dveře otevřel a usedl do toho skvostného sedadla, poprvé jako jeho skuteční vlastník. Bylo jeho. Mohl s ním jet kam chtěl. Tetelil se blahem.
Vsunul klíčky do zapalování a když uslyšel jemné předení motoru, štěstím se rozesmál jako šílenec. Stále se směje, stiskl v rukou pevně volant. Přestal se smát a fascinovaně zíral na logo ve středu volantu. Je jeho.

Ačkoliv...

18. července 2009 v 14:48 | Tashiah S'uttiafarat |  Komiksy


Tvorba

18. července 2009 v 14:45 Kresby








Moje ztvárnění :D

18. července 2009 v 14:38 | Tashiah S'uttiafarat |  Slash
Prosím o šetření nelichotivými výrazy. Vím, že to není nic extra :D

Na co asi myslí...?

18. července 2009 v 14:30 | Tashiah S'uttiafarat |  Fan Art
Co s Tomovou přestavivostí udělá obyčejný banán... :D

Upír

9. července 2009 v 20:51 | Tashiah S'uttiafarat |  Postavy

Jeden krok... (jednotlivé obrazy)

9. července 2009 v 14:55 | Tashiah S'uttiafarat |  Komiksy

Jeden krok...

9. července 2009 v 14:36 | Tashiah S'uttiafarat |  Komiksy
Je to trochu o ničem, uznávám, a navíc japanofilové mi kromě jiného budou spílat za to, že je to zleva doprava a ne naopak, ale tak co už... Původně to nemělo mít ani text, ale vzhledem k tomu, že u vodopádu není poznat, co to je, a napsat k němu " ↑ vodopád" mi bylo trochu hloupé, muselo se to stát. No.

Opouštím vás.

3. července 2009 v 14:16 | Tashiah S'uttiafarat
Zdá se, že není vyhnutí, prázdniny, jak nás všechny školou povinné nesmírně rmoutí, začaly, a nedá se s tím nic dělat. Opravdu netuším, co si ty dva měsíce bez školy počnu - nic nemám raději než čtyřky z chemie a buzerování fyzikářky. Ach jo. A teď, drazí moji, se sbírám a odjíždím na čtrnáct dní pryč. Beru s sebou papíry a psací potřeby a budu tvořit.
Toť asi vše. Tak to tu beze mě nějak přežijte. (Hahaha. Hm.) :)
P.S.: Slash! Slash! Be gay! That's the only right way! :D

Zde je prostor pro vaši reklamu

3. července 2009 v 10:35 REKLAMY
Když už reklamu, tak sem. Jinde je mažu. Tady sice taky, ale až po přečtení.

Archanděl Michael

3. července 2009 v 10:09 | Tashiah S'uttiafarat |  Postavy
Jedna nejmenovaná osoba, konkrétně Lúmenn, má velmi zajímavý web. Strávila jsem tam dost času a její článek o archandělech mě nadchnul. A taky inspiroval k tomuhle... Umm... Úkonu. Takže je jí tento můj archanděl věnován, ač jí to bude, s pravděpodobností hraničící s jistotou, zcela k ničemu. :)
Jo, já vím, že je lepší to vybarvovat ručně než na compu, ale...
A mimochodem, to, že má každý křídlo jiný, je moje hrubá chyba, ale říkejte tomu perspektiva.

Slušné výrazy pro nelichotivé vlastnosti =)

2. července 2009 v 21:10 | Tashiah S'uttiafarat |  humor ♣
Uveden do patřičných mezí = poslán do háje
Prostorově výraznější = obézní
Mající schopnost přijímat poněkud větší dávky různých pokrmů za poměrně krátkou dobu = nenažraný
něžný a křehký = nechutně vychrtlý
Pyšnící se spoustou jiných báječných vlastností, než je fyzická atraktivita = ohavný
Velice kulturně uvědomělý = chytrý jak rádio
Poněkud méně kulturně uvědomělý = blbý

Sasuke

2. července 2009 v 12:41 humor ♣
Nejsem fanouškem Naruta (hrdě hlásím, že o něm skoro nic nevím), ale v jedné věci si nemůžu pomoct. Prostě mám sklony sympatizovat s lidmi podporujícími pár SasuNaru. A proto, když jsem na jednom webu uzřela následující obrázek... No. Všichni prý víme (zjevně vyjma mne), že je občas potřeba Sasukeho pořádně nakopnout. Docílíme toho tak, že všichni dáme tento obrázek na svůj blog...

No já nevím, ale Naruto by asi nebyl rád, že mu lidi kopou do přítele. A navíc si myslím, že tato verze obrázku je výmluvnější:
...Tak co, kterou si dáte na blog? :D

N°2

2. července 2009 v 8:47 | Tashiah S'uttiafarat |  Postavy