Prosinec 2009

Zelený McDonald's

22. prosince 2009 v 17:36 | Tashiah S'uttiafarat |  pictures
Jak víme, McDonald's prochází změnou, a to takovou, že bude velice Bio a Eko a místo červeného provedení bude mít zelené. Což je špatné! A proto jsem si dovolila stvořit takovou malou montáž :)
Jinak McDonald's má vypadat takto:
Motto a logo "nového" McDonald's:

Bill Kaulitz je homosexuál!

22. prosince 2009 v 13:12 Z mé osobní historie
Yeah, to všichni víme. Nebo bychom to aspoň měli vědět.
No.Chtěla jsem se vlastně jenom tak trochu vykecat. Takže, co mě v tuto chvíli tíží:

Babí léto (St. Luke's Summer)

18. prosince 2009 v 17:26 | Tashiah S'uttiafarat |  Photoshop
Přikládám (pod perex) miniatutu, jejíž kvalita je ovšem poněkud otřesná, pro větší náhled na DeviantArtu link tady :)

Pixie - Photoshop: postup 1

15. prosince 2009 v 20:21 Photoshop
Rozhodla jsem se sem dát náznak svojí práce ve Photoshopu, přesněji jejího průběhu... Zatím mám jenom dva kroky, ale tak co už :D

Několik slov k přechodníkům

10. prosince 2009 v 21:51 | Tashiah S'uttiafarat |  mé úvahy a jiné žvásty
Přechodníky jsou skvělá věc. Poněkud archaismus, ale někdy se hodí a navíc češtině dodávají super grády :D
Ovšem pouze za předpokladu, že umíme přechodníky používat a jsme si jisti, kam který přechodník dosadit. Takže...

Mapa zobrazující status homosexuálních manželství ve Evropě

7. prosince 2009 v 19:29
Doteď jsem chtěla do Francie (v Paříži je prý největší koncentrace gay a lesbian clubů), ale měním názor a stěhuju se do Španělska (no jo, seveřani jsou sice taky fajn, ale na jihu líp vaří). Kdo jde se mnou? :D

Homosexualita NENÍ úchylka

7. prosince 2009 v 19:26 mé úvahy a jiné žvásty
Začalo to tím, že jsem si dneska přečetla článek o znásilňování lesbiček v Jihoafrické republice za účelem jejich >>napravení<<. To mě samozřejmě šokovalo, ovšem taky mě šokovaly některé komentáře. (Díkybohu byla většina celkem inteligentní, ale želbohu ne všechny, některé byly celkem síla.)
Obzvlášť mě namíchla poznámka, že homosexualita by se měla léčit, stejně jako ostatní úchylky.
Úchylka, ovšem, je sexuální jednání proti vůli toho druhého, jde o neopětovanou fyzickou náklonnost, nesouvisí s láskou, jen se sexualitou, což o homosexualitě se tvrdit nedá. Homosexuální partnerství je plnohodnotný vztah. (Tím pádem to není ani nemoc!)
Kterej zabedněnec tohle nedokáže pochopit?

FUCK thinspo

6. prosince 2009 v 16:01 mé úvahy a jiné žvásty
Já vim, že se opakuju,...

Deprese a blížící se Vánoce

5. prosince 2009 v 17:07 Z mé osobní historie
Zrovna se nudím, a tak jsem usoudila, že bude právě vhodná doba pro trochu sebelítosti. (Jistě, sebelítosi není nikdy dost, ale času pro její ventilaci bohužel taky.)
Takže: První zanámenáníhodnou záležitostí je fakt, že tak nějak přicházím o kamarádky, což je docela strašidelné, vzhledem k tomu, že jsou celkem tři. Prostě mám pocit, že je tak nějak ztrácím. No jasně, chtěla bych toho asi moc, kdybych chtěla být pro všechny to číslo jedna, to je blbost, vím to. Ale dřív jsem pro ně (nebo aspoň pro jednu z nich) byla víc, než teď. Rozcházíme se v názorech atd., což nechci. Jo, jsem magor, vím, prostě bych si měla najít další přátele (jsem snad jedinej zoufalec bez zájmu o kolektiv), ale to se snadněji řekne než udělá. Řekněme, že když si můžou vybrat, s kým trávit volný čas, já to nejsem. No můžu si za to sama, jenom jsem se potřebovala politovat. Tak.
Druhou záležitostí jsou blížící se Vánoce. Jak se znám, budu třiadvacátýho pobíhat po Palladiu a Madal Balu, hledajíc nějaký blbosti pro příbuzenstvo pod stromeček. Když tak nad tím uvažuju, v tomhle ohledu je možná lepší nemít moc přátel.
Zatřetí mě nikdo nechce (možná částečně taky proto, že nikoho neznám a nikam nechodim), ale to mě ani moc netrápí, tak to nebudu moc rozebírat. (Holky mě nechtěj, protože chtěj kluky a kluky nechci já, protože každýho, kterej za něco stojí, bych nejradši viděla s jiným klukem. Je to posedlost.)
A nic mi nejde a nic mě nebaví. (Neboli "ani jíst mi nechutná, ani spát mi nechutná", až na to, že šlofíkem samozřejmě nepohrdnu nikdy.)
Hmm to by bylo asi tak všechno. Teď by se sem možná hodil nějaký superdepresivní obrázek, třeba temná postavička propíchnutá vánočním stromečkem, ale nic takovýho nemám, tak se případný čtenář bude muset spokojit s Christianem a Ollim v designu. Mimochodem, Christian je sice krásný jméno, ale kdo by se chtěl jmenovat Křesťan?? A taky jsme se step-fatherem dospěli k závěru, že většinu kleteb vymysleli křesťani, například "Krucifix", "Ježíšikriste", "Šmarjá", "Kristova noho" atd. "Klít jako pohan" zní sice bezvadně, ale proč by se tento dovolával Kristovy nohy? To je tak hluboká úvaha, budu ji někdy muset rozepsat :D (Zajímalo by mě, jestli "panenkou skákavou" se myslí Panna Marie...?)

The Devil

5. prosince 2009 v 15:58 | Tashiah S'uttiafarat |  Photoshop
Nechce se mi sem ten obrázek dávat zmenšený, takže snad poslouží odkaz na DeviantArt :)