Kecy prdy

16. ledna 2010 v 15:56 | Hesteth Azees |  Z mé osobní historie
Zase si jednou potřebuju vylít srdce, nebo teda spíš žlučník, protože má nálada je spíše cholerická, nežli sangvinická, jestli mi rozumíte.

Všechno mě sere, nic mi nejde a nikdo mě nemá rád. To poslední mi momentálně vadí asi nejmíň, protože si to bohatě kompenzuji sama na sobě, ha, ha, ha. To, že mi nic nejde, je spíš taková vsuvka, protože jenom ty dvě věci (že mě všechno sere a nikdo mě nemá rád) by zněly ještě o něco víc otřepaně.
Ale to, že mě všechno sere, je pravda, a to tak že velká. Hlavně mi leží v žaludku jedna osoba, s níž se nám naše kdysi monstrózní přátelství blíží naprostému rozpadu. Tento fakt mě ani netíží tolik, jako to, že jsem byla tak blbá a slepá a upnula jsem se na ni, takže teď mám poněkud mizivý počet přátel. Tato osoba mě navíc ujistila, že jako kamarádka stojím za úplné hovno atd., což je její názor a já jí ho neberu, blebleble. Také jsem se dozvěděla, jak jsem se strašně změnila, narozdíl od ní, pochopitelně, protože ona zůstala stále stejná a stejně dokonalá. Věc se má tak, že naše zájmy se od primy poněkud rozešly, což je pochopitelné a není to nic, nad čím by se člověk měl pozastavovat. Takže zatímco já tíhnu k sobě, sobě a zase jenom sobě, ona tíhne ke svým pravým a nefalšovaným kamarádům, kterým nevadí, že si někdy zpívá a ani o tom neví. (Oh bože, doufám, že to nečte, tolik upřímnosti najednou...) Z nějakého ne úplně jasného důvodu mi hodně věcí, které dělá, přijde jako dost okatá póza, což se mi z duše příčí, jenomže to jí už vůbec nemůžu říct. Ale je to smutný fakt, bohužel, a já nedokážu jevit zájem, byť předstíraný, o ten jistý typ věcí, což se příčí zase jí (a z toho pramení má naprostá nanicovatost coby kamarádky). Takže mi už pro jistotu neříká vůbec nic, no já nemám potřebu se vnucovat, když nezájem. A máme začarovaný kruh. Já nechci, aby se změnila, zaprvé to nejde a zadruhé na to nemám právo. Jsme tak jiné, že nám to spolu prostě nemůže klapat, konec šmitec, dobrou noc.
Jdu si zahřát své obludné ego.
 


Komentáře

1 Fabiana Fabiana | Web | 16. ledna 2010 v 19:04

Nevím, jestli jsem zrovná já ten správný člověk, který by se k tomuhle měl vyjadřovat (přesněji řečenoi vím, že nejsem), ale chci říct, že ti rozumím..

2 Fabiana Fabiana | Web | 16. ledna 2010 v 20:37

Když myslíš O.- xD jinak pěkný design, ta duha v záhlaví je inspirativní:)

3 Fabiana Fabiana | Web | 16. ledna 2010 v 20:39

A profil je blízko komentářů, jak k tomu mám nic neříkat, když to mám před očima? xP xD ale já to vydržím, uvidíš!

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama