Březen 2010

Autoportrét

31. března 2010 v 19:20 | Hesteth Azees |  Postavy
Rozhodla jsem se přidat k davovému šílenství a zúčastnit se soutěže autoportrétů. Ten můj má jednu malou chybičku: vůbec nevypadá jako já. Ale v pravidlech stojí, že to nevadí. :D Aspoň vlasy se vzdáleně blíží realitě. A navíc, nechci se vymlouvat, ale scanner mi to zkazil :D
Účastním se proto, že mě kreslení baví a tento nápad mi přišel dobrý, ne že bych mermomocí chtěla vyhrát.
Doufám, že se líbí :)

Pastelky zbavené prachu, obrazy deprese v krachu

30. března 2010 v 21:32 | Hesteth Azees |  ostatní tvorba
Vytáhla jsem nějaké ty pastelky a upadla do barevného šílenství :)

Slashová obsese, ples a sexistické Velikonoce

28. března 2010 v 18:34 Z mé osobní historie
Lidi, já jsem strašně zamilovaná! Ale ne, o tom teď mluvit nechci. Jen bych ráda podotkla, že možná taky díky tomu se mi dostavila další vlna takzvané slashové obsese, což znamená spoustu kreslení a možná i další díly povídky. Dokonce jsem se donutila začít zpracovávat v PS tohle, ale nějak jsem tomu nebožákovi na zídce zmrvila obličej a už se mi jaksi nechtělo to opravovat, tak to snad dokončím jindy.

Včera, dnes a zítra

26. března 2010 v 23:20 Z mé osobní historie
Dlouho jsem tu teď nebyla, neboť se mi dostavil do Phy brácha, kterej bydlí daleko předaleko (pro nezasvěcené: jako můj brácha je označován Patrik, neboli ve skutečnosti Fabiana), takže jsem, když to bylo možné, trávila svůj čas s ním.

Na zídce

26. března 2010 v 22:42 | Hesteth Azees |  Slash
Konečně jsem usedla k počítači a konečně jsem se dokopala stvořit něco nového. Možná to někdy v blízké budoucnosti udělám i v PS, uvidíme. :) Jo a pozor, je to tak trochu slashoidní (jako celý můj blog, přoznávám) :))

25. díl: Východisko z mizérie

21. března 2010 v 12:07 | Hesteth Azees |  →Dostaň se přes to
Po cestě ke dveřím si Frederic alespoň opláchl obličej ve dřezu a osušil čistou utěrkou, aby nevypadal tolik jako případ pro sociálku, a hodil na sebe Stuartovu košili přehozenou přes opěradlo jedné ze židlí.

Frederic (ke 24. dílu)

20. března 2010 v 23:22 | Hesteth Azees |  ►►ilustrace
Byla jsem trošku na vážkách, jestli obléknout Fredericovi pyžamo nebo jen spodní prádlo, nakonec jsem na pyžamo byla líná :D

24. díl: Katalog z Hornbachu

20. března 2010 v 23:18 | Hesteth Azees |  →Dostaň se přes to
Doma byl Frederic kolem čtvrté, což znamenalo, že Stuart stále ještě pracoval, a to Fredericovi poskytovalo čas k jeho vlastní výdělečné činnosti. Odložil svou tašku na židli do kuchyně, kde se zdržel, aby se přinutil do sebe nacpat jogurt. Hlad skutečně neměl a jídlo v něm navíc vzbuzovalo nevolnost, ovšem něčeho se najíst chtěl prostě pro dobrý pocit.

Anamorfóza

20. března 2010 v 20:07 | Hesteth Azees |  Z mé osobní historie
Přidávám tu anamorfní mapu, o níž jsem ze zmiňovala v předchozím článku. Zajímavé, jak nízkou hustotu zalidnení má Montana - že by se lidé distancovali od jisté nejmenované celebrity? :D

Anamorfní mapa USA podle počtu obyvatel

20. března 2010 v 19:26 | Hesteth Azees |  Z mé osobní historie
Jsem na sebe nesmírně pyšná. Dodělala jsem totiž svou anamorfní mapu Spojených Států podle počtu obyvatel. Není to bomba? Je, abyste věděli! :D Byla to totiž příšerná piplačka, zabralo mi to asi 4 a půl hodiny (fakt je, že jsem během toho dělala ještě tisíc dalších věcí, ale co). Uznávám, že taková hrůza to zas nebyla, přinejmenším aspoň nějaká tvůrčí aktivita, narozdíl třeba od úkolu z matiky.

"Moje" celebrity

19. března 2010 v 23:55 stars
Tak to vidím, že tenhle článek bude na dýl. Jen tak pro orientaci, když píšu tyto věty, je 19. března 22:46 :D
Vpodstatě tu chci vypsat výběr svých oblíbených celebrit a něco k nim, což bude určitě zahrnovat spostu mazání, přepisování a opravování. A tisíc kontrol pravopisných chyb a překlepů, kterých se nakonec stejně určitě nezbavím.
Tak já jdu na to :D

Kardinál Vlk

19. března 2010 v 20:36 mé úvahy a jiné žvásty
Dneska ráno na ČT1 běžel rozhovor s kradinálem Vlkem o záležitosti znásilňování chlapců kněžími. Ehm, podotýkám, že můj názor na církev je dost negativní. To ale teď nebudu rozvádět. Ale co z toho inteligenta nevypadlo?

Jaro a Jeffree

19. března 2010 v 18:18 | Hesteth Azees |  Z mé osobní historie
Vím, že o tom píše strašné množství lidí, ale já prostě musím přispět svou troškou do mlejna. Taky mi dnešní ráno náladu nejen že naprosto nepodělalo, ale dokonce zlepšilo. Bylo fakt krásně a ještě navíc nám odpadla první hodina :)) Musím říct, že vstávat za světla je dost příjemná změna. A to počasí! Konečně mrsknout kabát do kouta (obrazně řečeno, to bych svému kabátu volajícímu po čistírně a s polovinou knoflíků urvaných nikdy neudělala), tasit kecky a vestu... Bobma! :)
Jak říkám, odpadla nám první hodina, konkrétně tělocvik, no co víc bych si mohla přát? Možná tolik nepohnojit dnešní písemku z fyziky. Ale... To se vsákne.
Ještě jedna úžasná věc: musím se pochlubit, jdu 30. dubna na koncert Jeffreeho, už mám lístek :) Já vím, je to k neuvěření, tak přikládám fotku :D

Pár obrázků a skic

19. března 2010 v 17:21 | Hesteth Azees |  Postavy
Procházela jsem jeden ze svých skicáků a vybrala sem pár kreseb... Jsou to takové rychlovky, nic světoborného. :)

23. díl: Vím svoje, věř mi.

18. března 2010 v 20:20 | Hesteth Azees |  →Dostaň se přes to
Frederic se konečně znovu objevil na denním světle a línou chůzí se vydal domů. Ze zřejmých důvodů měl opět dobrou náladu a už se také těšil, jak si kecne k televizi a nebude zase celý víkend muset nic dělat. Na své školní povinnosti kašlal shůry a bylo mu tak nejlíp.
Ovšem na druhou stranu si maně uvědomoval, že je naprosto švorc, protože všechny své peníze vyměnil za Joshuovo zboží. Bude zase muset jít a nějakou hotovost si obstarat... Bylo mu to trochu líto kvůli Stuartovi, no ale když to jinak nejde...