Duben 2010

Euforie

23. dubna 2010 v 14:36 Z mé osobní historie
Lidi, já jsem tak nesmírně šťastná! Dostala jsem se do finálové sedmnáctky v soutěži o nejlepší autoportrét v srdci blogu. Jsem nesmírně vděčná těm, kteří více méně kladně ohodnotili můj výtvor, a to jak tady, tak i na Galerie.cz. A samozřejmě taky Standovi. :) (Jak by řekl Luminor, "Thank you for your support.")
Myslím, že prosit o hlas je trochu zbytečné, protože tím neovlivním váš názor, který autoportrét je ten nejlepší. Ale kdyby pro mě někdo hlasoval, byla bych moc ráda. :)

Faith

22. dubna 2010 v 1:26 | Hesteth Azees |  Photoshop
Bylo by trapný nesplichtit článek o víře, když ji mám i v názvu blogu. Jak optimistické. Na toto téma mě napadla strašná záplava věcí, ale o všech už taky psala spousta lidí. O víře jak ve smyslu náboženství, tak i v tom, že věřit musíme sobě i dalším lidem a bez toho se nemůžeme obejít. Kdo říká, že nevěří nikomu, je buď lhář, nebo ztracenec.
Tak já o víře nebudu psát. To je tak, když někdo chce být za každou cenu originální. Já víru personifikuji v obraze.

Kecy v kleci

21. dubna 2010 v 9:33 Z mé osobní historie
Čaute, já se jdu vyzpovídat.

A já jsem normální.

17. dubna 2010 v 19:18 mé úvahy a jiné žvásty
Och, Múza mě opustila. Tedy... Ta moje poloretardovaná pseudomúza. No, počkej, mrcho, však já si tě zas chytnu. A vida, to je nápad! Nakreslím vlastní múzu. Bude se jmenovat Heth'stiakch - S'Ottcheipp a bude mít jedno oko.
Začínám se projevovat jako idiot. Je to bohužel tak. No ale v tomto článku by se mi to mohlo tolerovat, protože nějaký ten brainstorming neuškodí, totiž přesněji, neuškodí mně. Na druhou stranu je fakt, že zaspamovávat titulní stránku takovými žvásty je hanebné.
Nechce se mi o sobě psát, že jsem hanebná, ani snad hříšná, zlá, ívl a podobně, dělají to totiž všichni. No... Dobře, nechci o sobě psát ani to, že jsem jiná, divná, šílená, atd. To totiž dělají taky všichni. Jak už můžou být jiní, když dělají to, co všichni, to úplně přesně nevím, ale... Jistě, Můžou být jiní, až na to, že tuhle věc dělají navlas stejně jako horda dalších jedinců (kteří jsou ívl a šílení).

Pro terorismus netřeba chodit daleko

17. dubna 2010 v 13:26 mé úvahy a jiné žvásty
Je asi zbytečné psát článek na téma, že? Protože i když se sem tam vyskytne někdo, kdo se nad tématem týdne opravdu zamyslí, moc lidí si jeho článek nepřečte, a to z velmi jednoduchého důvodu: mezi těmi žvásty typu "NeFíím co MáM pííSaaTh, awuee NjeSo Napííshu xDDD" se to prostě ztratí.
Já si zakázala dál tyhle sra*ky na kolejích řešit, protože jak známo, rozčilování negativně ovlivňuje chod nervové soustavy atd., ovšem teď jen tak z žertu uvedu pár RůůZhoWoutChQuííCh teroristek.

Čtyři otázky, na které nepotřebujete znát odpověď

17. dubna 2010 v 12:54 mé úvahy a jiné žvásty
Možná na mě má vliv fakt, že jsem valnou většinu včerejšího večera strávila sledováním Disneyovek. (A chatem s Fabianou, ale to se nepočítá, to bych rovnou mohla ještě podotknout, že jsem u toho dýchala.)

Na zídce (tablet)

15. dubna 2010 v 23:08 | Hesteth Azees |  Photoshop
Jupí, konečně jsem se dokopala tu tužku trochu vylepšit :)
Nemám moc co dodat, jo a bacha, jsou to (jak je mým dobrým zvykem) dva kluci.

Druhá bitva s tabletem : Vesmír a Madam Pompadour

12. dubna 2010 v 19:30 | Hesteth Azees |  Photoshop
Taak jo, teda už jsem se s tím aspoň trochu sžila, pochopitelně to ještě chce hodně trénovat, a to nejen práci s tabletem, ale už aspoň koordinace je lepší :)

Modrá záře: první bitva s tabletem

10. dubna 2010 v 23:59 | Hesteth Azees |  Photoshop
Zní to skoro jako název nějaké knihy, že jo? :D
Dneska jsem dostala od taťky tablet, neuvěřitelný! Jen tak, nemám narozeniny, neslavím nějaký úspěch nebo něco podobného, prostě jen tak :)
No přestanu se rozplývat a přejdu k věci. Zpracovala jsem s tabletem svou předchozí kresbu. Vím, že to není žádná sláva, je přecejen první :)

Modrá záře

10. dubna 2010 v 17:07 | Hesteth Azees |  Postavy
Grr. To je to hlavní, co k tomu chci říct. Všechno mi scanner zamodří, takže barvy jsou potom zkreslené. Tak jsem teda použila modrou. No nevadí, dejme tomu, že tak vyblitá už byla. Ale to, že mi jistý přístroj papír tak zvlnil, to mě teda štve. Asi začnu zas fotit foťákem, nebo co.
A nebo budu kreslit na čtvrtku. To asi spíš...

Upír, nebo něco takového

9. dubna 2010 v 23:23 | Hesteth Azees |  Postavy
Tak jo, zase se mi povedl úžasně asymetrický obličej. Já vím, že žádný obličej není dokonale souměrný, ale většina obličejů také není tak dokonale nesouměrná. Já se ty portréty snad nikdy nenaučím (ano, původně to měl opět být obličej někoho konkrétního, ale shledavši své totální selhání, udělala jsem z toho chudáka anonyma). Ale aspoň s vlasy jsem si vyhrála... Jenom to díky záludnému scanneru jaksi není moc vidět. (Ne, to není žádná výmluva!) :)
Jo, a má dvě verze - s duhovkami a bez nich. Mimochodem, měl být mírně nahrbený, absence krku je jen optický klam. (Pod obojkem je trochu vidět náznak klíčních kostí, které jsem nedodělala proto, že papír tam končil, a neudělala bych tudíž už hrudník, což by vypadalo blbě. Ehm, ono by to vypadalo blbě i s tím hrudníkem, neboť ho neumím... Ale tak opakování je matka moudrosti, jak známo. :D)

Anděl a motýl

8. dubna 2010 v 22:12 | Hesteth Azees |  Postavy
Přiznávám svou lehkou úchylku na křídla. Mimochodem, původně to měl být Bill (úplně původně to totiž byl pokus o portrét podle předlohy), no jak vidno, to se mi moc nepovedlo. Ono to tak v prvních fázích i docela vypadalo, vůbec nevím, jak se z toho mohlo stát tohle... Jsem břídil. -_-' Ale když už jsem se s tím tak babrala, tak jsem z toho udělala aspoň nějaký umění, no ne? :D

Učme se svorně o živočišné buňce

7. dubna 2010 v 18:17 Z mé osobní historie
Lidi, já jsem normální chudák! Zítra mám psát písemku z excelu a taky z biologie. Ten excel snad nějak zvládnu, ale... No dobře, bižule taky není tak zlá. Místy mě i baví. Nejvíc mě na ní baví náš profesor.

faces sketch II

7. dubna 2010 v 17:45 | Hesteth Azees |  ostatní tvorba
Tak toto vzniká při hodině angličtiny. A o ostatních hodinách tomu pohopitelně není jinak (snad kromě tělocviku a IVT). Ale poslední dobou se mi strašně lámou tužky. Mám jich dost, to je fakt, ale spíš mě štvě, když se mi to stane při hodině a v ořezávátku mi zůstane tuha, takže je po zbytek hodiny nepoužitelné. No nic, tady je ta... Záležitost... :)

A jak má tuhle sprosťárnu člověk nazvat??

5. dubna 2010 v 18:57 | Hesteth Azees |  Slash
No vrátila jsem se ke (starému dobrému?) twincestu, i když to vlastně není moc poznat. Do lesa jsem ty dva umístila proto, že mě nic lepšího nenapadlo. A to je ještě štěstí, že jsem k nim nepřidala vysypaný košík s houbami.
Ale musím se pochválit, konečně jsem se přiměla počmárat celou A4 :D