A já jsem normální.

17. dubna 2010 v 19:18 |  mé úvahy a jiné žvásty
Och, Múza mě opustila. Tedy... Ta moje poloretardovaná pseudomúza. No, počkej, mrcho, však já si tě zas chytnu. A vida, to je nápad! Nakreslím vlastní múzu. Bude se jmenovat Heth'stiakch - S'Ottcheipp a bude mít jedno oko.
Začínám se projevovat jako idiot. Je to bohužel tak. No ale v tomto článku by se mi to mohlo tolerovat, protože nějaký ten brainstorming neuškodí, totiž přesněji, neuškodí mně. Na druhou stranu je fakt, že zaspamovávat titulní stránku takovými žvásty je hanebné.
Nechce se mi o sobě psát, že jsem hanebná, ani snad hříšná, zlá, ívl a podobně, dělají to totiž všichni. No... Dobře, nechci o sobě psát ani to, že jsem jiná, divná, šílená, atd. To totiž dělají taky všichni. Jak už můžou být jiní, když dělají to, co všichni, to úplně přesně nevím, ale... Jistě, Můžou být jiní, až na to, že tuhle věc dělají navlas stejně jako horda dalších jedinců (kteří jsou ívl a šílení).


Doufám, že jste se toho z předchozího odstavce hodně dověděli a jste teď zase o něco chytřejší. (Pokud zrovna nejste můj brácha, Yone, Chloë, Sikar, pan profesor Chrištof nebo školník, protože ti už chytřejší být nemůžou. (Mimochodem, pokud někdo z těch lidí jste, neberte to tak, že vás srovnávám se školníkem. Ten mě jen tak napadl. Totiž, přišel mi na mysl, ne že by mě přepadl.))
Jak to tak vidím, dneska mám už fakt dost. Ale nejsem blázen! Víte, ale být blázen, to je vlastně taky dost relativní. Kde je hranice? Ale, začínám filozofovat, to je špatné znamení.
Teď mě tak napadlo, jistí dva občané (konkrétně úžasná buzní pseudocelebrita Lukáš Rejmon a jeho kolega) si řekli, že splní nějaký úkol, který jim zadají jejich weboví pseudofanoušci. Dali na výběr z několika možností (vybavuje se mi umytí a vymódění bezdomovce, pití spermatu sobě navzájem a líbání se v kostele plném věřících). Zatím to vypadá, že proběhne líbačka ve svatostánku. To mě zajímá. Já jsem totiž maličko zaujatá proti (ortodoxním) křesťanům.
Když už jsme u toho Lukáše, on je vlastně taková ta klišoidní buzna. Nebo, ne až tak docela (růžové kalhoty a vuittonka přecejen NE), což mu ovšem nebrání to o sobě prohlašovat. A kvůli lidem jako je on je pravděpodobně tolik lidí tak homofobních. Dělat si ze své orientace životní styl je na hlavu.
Homosexuálů je podle průzkumů něco přes 10 %. Z toho vyplývá, že těžko jsou všichni homosexuálové takoví. Kolik takových buzen denně potkáte na ulici? (Za předpokladu že nejste Luminor a nežijete v hrobce.) 10 % asi těžko. Ale prostě to na nich nepoznáte (jistě, vždycky se najdou takové detaily, které něco vypovídají, ale při chůzi po ulici takové věci asi většina lidí nezkoumá). U mnoha z nich se to člověk nikdy ani nedozví, protože je to stejně úplně jedno, když s ním třeba pracujete nebo občas hrajete karty.
Naproti tomu na hochovi s ladnými pohyby, bílými teniskami a taškou od Vuittona to prostě nejde nepoznat. A tedy když se řekne gay, je pochopitelné, že průměrnému občanovi se vybaví právě někdo takový. K tomu není těžké si přidat nějaký ten gayclub a už máme škatulku pro všechny teplouše. (Růžovou.)
No a pak se divme, že většina je proti adopci dětí homosexuály. Vidí za tím dva hochy s úzkou prdelkou, jak spolu večer co večer souloží na záchodě ve Valentinu. Ale to je přece blbost, ne? Takových lidí je tak málo, a to přece nejsou ti, kteří by rádí založili rodinu a vychovávali dítě.
Ale zkuste to vysvětlit strécovi z Horní Dolní.
Ach jo. Prohnilý svět. :)
 


Komentáře

1 Yone Yone | Web | 17. dubna 2010 v 20:34

O té normálnosti a šílenosti taky pořád uvažuju. O tom, že to o sobě říká každý... I ti lidé co jsou obyčejní a neoriginální. XD Stejně jako ty proto o sobě takové věci neříkám.

A nad tím, podle jakých kritérií se pozná, že jsi zralý do blázince jsem taku přemýšlela. :3

A co se týče adopce dětí homosexuály... o tom nevím co si mám myslet. Nejde o to, že bych si myslela, že by byli špatní rodičové... Ale dítě by s takovou bylo vystaveno určitým psychickým nátlakům z vnějšího světa. A v horším případě šikaně.

2 Lora Lora | Web | 18. dubna 2010 v 16:31

jo dost dobrý asi jak bych to napsala kdybych neměla nějaké informace a navíc je to mojíma slovama takže nevím co ti je, šak ti do toho nic není!!!! nejsi fakt normální :-)

3 Lora Lora | Web | 20. dubna 2010 v 17:36

a mě je to uplně v p...
už mě to nebavý se s tebou dohadovat prostě klídek

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama