Září 2010

Kauza fejsbůk

22. září 2010 v 22:45 mé úvahy a jiné žvásty
Přiznejme si to, facebook je mocný. Jestli soupeř, nebo spojenec, to je věc druhá. Každopádně poslední dobou je i tady, na blog.cz, hojně rozebíraný.

10 věcí, které mám ráda

20. září 2010 v 22:33 mé úvahy a jiné žvásty
Pravidla hry:

1. Uviest, kto Ta do hry pozval
2. Vymenovat 10 veci, ktere mas rad
3. Prostrednictvom komentara pozvat dalsich 10 osob do hry

1. Pozvalo mě Babe, a já pořád nemůžu věřit tomu, do čeho jsem se to nechala navrtat. Doufám, že mně nějaký zarputilý AKčkař nevynadá :D

Gun

17. září 2010 v 23:29 | Hesteth Azees |  Photoshop
Poslední dobou, vzhledem k mým někdy ne zrovna skvělým náladám, vznikají poněkud agresivněji laděné kresby. Tahle výjimečně vypadá celkem mírumilovně, tak jsem zas po delší době chvíli obtěžovala tablet...

Dope: Easier

14. září 2010 v 21:23 music ♪♫
Poslední dobou se nemůžu přestat patlat v jistých věcech. Už mě to fakt štve. Nemám nic lepšího na práci než tohle a skládání stupidních básniček. Asi by mi bodlo... Já nevím. Chodit víc mezi lidi? Nejspíš.
Zalíbily se mi některé songy od Dope (třá Sing, Rebel Yell, Dream, I Am). Konkrétně Easier je mi teď asi nejblíž. Bylo by to všechno jednodušší, kdyby se to všechno nestalo? Kdybych nepoznala jistou osobu, kdybych pak vůbec nebyla na Advíku? Bylo by všechno v pořádku, kdybych nedělala chyby?

Logopedické básničky

12. září 2010 v 17:35 mé úvahy a jiné žvásty
Dostali jsme velmi originální domácí úkol do semináře psychologie. Konkrétně vymyslet deset logopedických básniček pro děti, napsat je na kartičku a tu opatřit tématickým obrázkem. Kdo někdy chodil na logopedii, popřípadě má mladšího sourozence, kterému se to poštěstilo (což je můj případ), ví, o čem je řeč. Jde prostě o to, vymyslet krátkou básničku obsahující co nejvíckrát nějakou konkrétní hlásku (nejčastěji r, ř a sykavky).
Mně se zatím podařilo vymyslet jen tři, přičemž jedna z nich je nepoužitelná. Zní takto:

You spin me right round

11. září 2010 v 20:54 music ♪♫
Tento song mě nezaujal ani tak melodií nebo snad duchaplným textem, jako spíš množstvím svých coververzí. Některé jsou horší, některé lepší, ale pravda je, že co se žánru týče, přijde si s ním na své snad skoro každý.
Nejsem schopná vzniknuvší coververze seřadit chronologicky, ale na tom až tak dalece nezáleží.

I pathologize

9. září 2010 v 20:26 Z mé osobní historie
Já vím, že je hloupé to řešit přes blog, kor když ani nevím, jestli si to ta konétní osoba přečte. Možná se chci obhájit před světem a nejvíc zjevně před sebou sama.

Češkata grupa

3. září 2010 v 19:30 Z mé osobní historie
Ale notak, lidi, schovejte ty praporky. Já vím, je fajn, že jsem zpátky, ale tohle... To mi zas moc lichotíte.
No, už je tomu tak. Mám po stěhování (jen z pokoje do pokoje, nic tak převratného) opět zapojený počítač.