Háčkování

Kočičí náušnice na prodej

3. listopadu 2012 v 15:52
Dovoluji si upozornit na háčkované kočičí náušnice z mé "dílny" (tím se rozumí ta rozbordelená hromada u mě v pokoji, pod kterou se možná - ale nikdo si tím ve skutečnosti nemůže být jistý - ukrývá stůl), které jsou k dispozici tady :)

Kočičí náušnice - puzeta

2. dubna 2012 v 14:51 | Hesteth
Prozatím jenom jedna. Zatím ještě nemám komponenty - puzety a zarážky, ale měly by přijít v úterý :) Nějak jsem se do toho zažrala, no.
Tahle je spíš jen na zkoušku.

Kočičí náušnice

20. března 2012 v 12:52 | Hesteth
...z červené příze :)
Hledala jsem něco originálního, s čím bych je vyfotila pro porovnání velikosti (jako kdyby háčky na náušnice nestačily, no ale to mi nějak nedošlo) a vybrala jsem...
...chvlika napětí...
...sebe! :D Částečně tak dám průchod svému narcismu. No ale abych vás nevyděsila hned na první dobrou, první bude obligátní fotka s mincemi (což už začíná být fádní, že).

A teď už slibovaná fotka s mým kolosálním okem, pro jistotu pod perexem :D To, co nevidíte, je náušnice s kočkou.

Barevná koťátka z nití

13. března 2012 v 16:21 | Hesteth Azees
Volné pokračování kočičích miniatur.
Proces miniaturizace mých kočiček pokračuje. Teď je tvořím z barevných nití. Prozatím jsou většinou jednobarevné, ale v budoucnu hodlám dělat ještě větší halucinace než teď :)
První řada zleva: Gordon, Pikačů
Druhá řada zleva: Shmoalie, Noemi, Huba-Buba, Rybeez, Mátyáš
(Pravda je, že Gordon a Shmoalie mají stejnou barvu, čemuž písmo neodpovídá, ale nějak se mi to takhle líbilo víc. Jméno Gordon je odvozeno od Cordon Bleu, což je takové modré jídlo.)
A tohle už jsou ony:

Kočičí miniatury

11. března 2012 v 20:06 | Hesteth Azees
...háčkované. Nejdřív z bavlnek, pak jsem objevila v šuplíku přízi s lurexem, tak jsem jich taky pár udělala, hezky se třpytí. No a nakonec jsem se pustila do nití, protože mám ráda miniatury :) Moje zatím nejmenší kočička měří celý 1cm.
A tady jsou některé z nich, od největší po nejmenší...

1. Violet
 
 

Reklama