"Módní návrhy"

Model 2

2. září 2012 v 1:25
Tak trochu historizující. Není to zrovna ready to wear. Zalíbil se mi nápad šátku pod kloboukem a taky jsem chtěla nějaké sáčko (pro nedostatek lepších výrazů) se zapínáním vzadu. Modelína na obrázku nemá na krku žádný šperk, protože sako by mělo výraznou texturu (což jsem znázornila na barevných variacích níže).
Náramek a ta ozdoba (já nenávidím slovo ozdoba, ale co se dá dělat) na klobouku by mohly být z malých korálků nebo kamínků, možná z praskaného skla, i když to by asi na klobouk bylo poněkud nepraktické.
Boty, které na piktogramech nejsou, by byly v barvě klobouku a podpatek by byl pokryt korálky, kamínky, případně tím praskaným sklem.

Model 1

1. září 2012 v 11:25 | Hesteth Azees
Tento model by měl být, jaksi, přijatelný pro muslimy (tedy aspoň pro tu rozumně uvažující část, není to žádný pytel, na pytli není co vymýšlet). Jestli tomu tak je, tím si nejsem jistá.
Určitě tomu tak není u znázornění barevných kombinací, protože na tom piktogramu - nepiktogramu jsem se nechala trochu unést... :D
Nejdřív sem šoupnu kresbu, pak ty neslušné a pobuřující piktogramy a nakonec textury, které jsem na některé barevné variace využila (a taky sama vytvořila - info pro šťoury).
"Modelka" je ověšená všemožnou bižuterií, ale pokud je na hijab použita textura, pochopitelně bych ten ozdobný špendlíček nahradila obyčejným (nějak to tam držet musí). Stejně je to s páskem - pokud je na svršku textura, pásek z kytiček (noo... Ono to zní trochu blbě, ale mně se to líbí, tedy v případě, že by kytičky byly ukázkou bižuterie, nikoliv plastovým chrchlem) bych nahradila nějakým obyčejným, úzkým, koženým.
A teď už konečně dost keců.
 
 

Reklama
Reklama