Návody, postupy

Jak kreslit obličej z profilu II

3. března 2013 v 21:04 | Hesteth Azees
Kdysi dávno jsem nakreslila takový "návod" na kreslení obličeje z profilu, který se k mému překvapení stal docela oblíbeným, ale nakreslené to bylo prostě hrozně... A tak jsem se rozhodla vytvořit verzi 2.0 :)
Vím, že lidi, kteří začínají kreslit (asi jako já ve čtrnácti letech), mají občas docela problém najít nějaký návod, protože buď je všechno moc těžké, nebo to vypadá hrozně. Tak jsem se pokusila o něco jednoduchého, co snad i tak trochu vypadá jako obličej :)


Jak si ušít domácího mazlíčka

9. září 2011 v 11:39 | Hesteth Azees
Objevil se takový návrh, abych uvedla postup, jak šiju takové ty malé psychopatické xichtící se kočky. Přišlo mi to jako dobrý nápad, a tak, voilá... Níže je návod, jak si ušít kočku/sovu/slona/rybu/myš/trepku velkou atd.
Omlouvám se za předchozí článek, z nějakého důvodu se mi zveřejnilo něco jiného, než jsem napsala :)

Jak kreslit obličej ze 3/4

19. ledna 2011 v 12:11 | Hesteth Azees
Ok, možná to není tak úplně ze 3/4, ale snaha byla :D
Není to žádné mistrovské dílo, ale pro ilustraci asi stačí... Pro úspěch "návodu" (jaký jen někdo jako já může stvořit... Takže návod to byl opravdu jen velmi zevrubný...) přidávám druhý díl =)

Jak na stínování a textury v PS

20. července 2010 v 16:26 | Hesteth Azees
Nemám teď namysli textury už obsažené v programu, ale ty jiné, které se dají například zapracovat do oblečení. Je to vcelku primitivní, ale mě to prostě baví :D

Jak kreslit obličej zprofilu (♂)

2. dubna 2010 v 23:46 | Hesteth Azees
Ne že bych byla nějaký umělec, ale nějak se mi uzdálo stvořit jakýsi "návod" ke kreslení obličeje... Kritiku přijímám s otevřenou náručí, vím, že ještě je co zlepšovat :) Spíš než jako návod bych tohle ráda představila jako svůj postup kreslení tváře, to je asi přesnější.
Novější a, řekla bych, poněkud lidštější verze zde.
 
 

Reklama