Photoshop

Druhá bitva s tabletem : Vesmír a Madam Pompadour

12. dubna 2010 v 19:30 | Hesteth Azees
Taak jo, teda už jsem se s tím aspoň trochu sžila, pochopitelně to ještě chce hodně trénovat, a to nejen práci s tabletem, ale už aspoň koordinace je lepší :)

Modrá záře: první bitva s tabletem

10. dubna 2010 v 23:59 | Hesteth Azees
Zní to skoro jako název nějaké knihy, že jo? :D
Dneska jsem dostala od taťky tablet, neuvěřitelný! Jen tak, nemám narozeniny, neslavím nějaký úspěch nebo něco podobného, prostě jen tak :)
No přestanu se rozplývat a přejdu k věci. Zpracovala jsem s tabletem svou předchozí kresbu. Vím, že to není žádná sláva, je přecejen první :)

Praporečník

2. dubna 2010 v 22:35 | Hesteth Azees
Tohoto chlápka jsem měla chvíli v designu, a trochu mě překvapilo, že ho tu nemám zveřejněného. Není to nic světoborného, ale idea je přece hlavní, ne? Trocha té duhy... :)

Na'vi, konečně hotový :)

17. března 2010 v 21:48 | Hesteth Azees
Trvalo mi to dost dlouho, protože jsem to nechávala často ležet, konečně to mám za sebou :D Ty pruhy má takový divný, přiznávám, že to už se mi prostě nechtělo.

Fighter podruhé

9. března 2010 v 22:21
...tentokrát bez pozadí (:

Ostnatý drát

9. března 2010 v 22:16
Trochu mi proporce driftujou, já vim... Ale jsem líná to překopávat :)
Větší na DeviantArtu
Bez černýho pozadí tady

Dobro, nebo zlo?

8. března 2010 v 16:31 | Hesteth Azees
Opět jsem se mořila s texturami (přičemž občas ani není poznat, že jde o textury :D), až vzniklo tohle... Nejsem si jistá, jestli ti dva jsou spíš ti "kladní", nebo ti "záporní" hrdinové.
Trvalo to dlouho, tak doufám, že to nedopadlo tak zle :)
Větší náhled o5 na DeviantArtu

Roční období

6. března 2010 v 21:29
Tady je realizace mého... Jak to jen nazvat? Textury, kterýma jsem se snažila znázornit náladu jednotlivých ročních období.
Já vím, že ta růžová s tou sakurou by se spíš hodila na jaro, ale barevně se mi prostě víc hodila k létu. :) Chtěla jsem ji na jaro použít, ale pak jsem nevěděla co s létem. Kromě toho zelenou to k jaru prostě chtělo.

Geisha (modré textury)

6. března 2010 v 11:04 | Hesteth Azees
Mám druhou verzi geishi, tentokrát v modrým. Napadlo mě udělat ještě v zeleným a zlatým, jako variace na roční období (zelená - jaro, růžová - léto, zlatá - podzim, modrá - zima), protože s tou barvou se nálada myslím fakt poněkud změnila.
Pod perexem obrázek, ve větším opět na DeviantArtu

Gejša (textury + já = žert)

5. března 2010 v 17:25 | Hesteth Azees
To jsem si tak nakreslila při vyučování gejšu a uvědomila jsem si, že se mi faakt nechce stínovat. Následně se mi v hlavě vylíhlo zjištění, že kimono a takovej ten slunečníček jsou naprosto bezva pro natrénování textur.
I jala jsem se, dorazivši domů, to tedy s nimi zkusit. Toto vzniklo. Je to strašným způsobem růžové. Kromě toho vlastně o gejšách vím úplný prd, takže výsledek mého snažení je de facto skládačka různých věcí, které jsem pochytila na Googlu. (Kdežto jsem mimojiné pochytila také ty textury, což je ode mě zlodějina. Ale vzhledem k tomu, že jsem je našla na různých webech, kde nebyly originálně ani náhodou, odkazy dávat nebudu.)
Pro větší náhled přikládám odkaz na DeviantArt.

Out of the blue (twincest)

19. února 2010 v 18:02 | Hesteth Azees
Pod perexem miniatura, pro větší kvalitu odkaz na DeviantArt :)

Na'vi Photoshop

9. února 2010 v 22:36
Tady jeden Na'vi zachycený přímo při činu :)

Protiklady

1. ledna 2010 v 14:32 | Tashiah S'uttiafarat
Tak jsem zase jednou tvořila, až jsem stvořila... No, pod perex dávám miniaturu, varuju, že jsou to dva kluci (ikdyž osoba v popředí na to obličejem ani moc nevypadá), odkaz na větší obrázek je tady :)

Babí léto (St. Luke's Summer)

18. prosince 2009 v 17:26 | Tashiah S'uttiafarat
Přikládám (pod perex) miniatutu, jejíž kvalita je ovšem poněkud otřesná, pro větší náhled na DeviantArtu link tady :)

Pixie - Photoshop: postup 1

15. prosince 2009 v 20:21
Rozhodla jsem se sem dát náznak svojí práce ve Photoshopu, přesněji jejího průběhu... Zatím mám jenom dva kroky, ale tak co už :D
 
 

Reklama