Základní pravdy o mé osobě

Deset dní

8. února 2013 v 22:28 | Hesteth Azees

Zapojila jsem se do "projektu" Deset dní. V tomto článku, pod Dnem prvním, jsou odkazy na další dny, kterým jsem nepřiřadila rubriku, aby v ní zbytečně nestrašily.

Den první - Deset věcí, které byste v tuto chvíli chtěli říct deseti různým lidem

1) Mrzí mě, že s tebou trávím míň času než s maminkou, chtěla bych s tebou být víc. Ale v tom bytě je na můj vkus až příliš mnoho lidí na metr čtvereční, přes což bych se každý druhý den asi nedokázala přenést. Já bych chtěla, abychom spolu mohli víc mluvit jen my dva, tati.

Korán a já

16. března 2012 v 14:07 | Hesteth Azees
Ačkoliv jediné náboženství, které zasáhlo naši rodinu, je křesťanství, já se čím dál více přibližuji k islámu. Nebo možná právě proto? Když od malička chodíváte s babičkou do kostela, tak nějak si k tomu nevypěstujete ten správný vztah. V kostele je zima, kněz stojí v legrační noční košili před jakousi přeplácanou věcí, čte monotónním hlasem něco, čemu nerozumíte, a navíc jsou všude kolem obrázky a sochy nějakého mrtvého chlápka, co na sobě skoro nic nemá. A když vás sestřenka upozorní na to, že ta paní s tím miminem má na hlavě vrtuli, spíš než zpytováním svého svědomí trávíte čas tím, že se snažíte zadržet záchvat smíchu. Kolem křesťanství dodnes vidím hlavně spoustu načančané omáčky v podobě pozlátka a přemoudřelých papalášů. A samozřejmě je to krásný nástroj k manipulaci, ale v tom není jediné.
Není to absurdní? Papamobil. Není to absurdní?
Naproti tomu islám mě polapil sám od sebe. Ale to bych měla uvést na pravou míru.

Škrabopopis mé osoby

30. května 2010 v 19:04
Včera jsem měla jeden ze svých, mírně nebezpečných, záchvatů inspirace. Výsledek se skvěje pod perexem. Není moc k přečtení, což uznávám, ale vlastně mě to vůbec netíží. Když nic, dá se z něj vypracovat můj psychologický profil.
 
 

Reklama